Про нас | FAAC Ukraine

FAAC GROUP: В НАС Є СИЛА, ЩОБ БУТИ ЗАВЖДИ ПЕРШИМИ.

Понад 50

років досвіду

75

патентів

Понад 2400

співробітників

80

дилерів

32

офіси

Цифрові показники роботи і особисті досягнення мають для FAAC Group величезне значення.

50 років на світовому ринку - це важливий для компанії етап на шляху до ще більш амбітних цілей та значимих результатів. Багато задач вже вирішені, і безліч людей тепер можуть поліпшити своє життя за допомогою технологій компанії FAAC, в активі якої є 42 патенти.

Основну продукцію FAAC - автоматику для воріт - почав створювати засновник компанії. Завдяки своїй винахідливості, він першим розробив і розвинув нові технології у цій галузі.

Скачати профіль компанії

МРІЇ СТАЮТЬ РЕАЛЬНІСТЮ.

Гордість компанії FAAC - це не просто символ "made in Italy" (зроблено в Італії). В основі продукції компанії - унікальні технології світового рівня і винаходи в сфері автоматики, народжені в Італії, і стали тепер доступними для всіх.

В одном из регионов Италии – Эмилии – живут решительные мечтатели. Они «сеют» в благодатную почву этой земли свои изобретения, а умные головы и неутомимые руки мастеров совершенствую их труд, умело претворяя в жизнь эти мечты.

Технологии под знаком “made in Emilia” (сделано в регионе Эмилия) основаны на исследовательской работе, качестве исполнения и постоянном обновлении, и, конечно, на умении мечтать и творить.

ЯКІСТЬ, БЕЗПЕКА, НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ І РОЗРОБКИ:

4 КОЗИРІ В НАШИХ РУКАХ.

 

Розробка нової технології - це складний процес, але він завжди виявляється вдалим, якщо дозволяє день за днем підвищувати якість життя людей.
На підприємствах FAAC якість і безпеку йдуть завжди в ногу, будучи невід'ємною частиною один одного. Обидві ці константи завжди знаходять натхнення в наукових дослідженнях і розробках.
В результаті здається, що все дуже просто. Але насправді за кожним продуктом, кожним патентом варто безмежна відданість багатьох людей своїй справі і їх задоволеність кінцевим результатом.

1800 чоловік, 32 філії на 5 континентах, більше 80 офіційних дилерів в світі: ці цифри дозволяють зрозуміти явище компанії FAAC Group в процесі безперервного зростання.