FAAC International Workshop 2017

History-3

Компанія FAAC займає важливе місце на європейському промисловому ринку. Так основне виробництво компанії зосереджена в Болонії. Саме тут в 1965 році була відкрита перша фабрика з виробництва автоматичних систем відкриття воріт, а сьогодні розміщений головний офіс компанії та завод, де проектуються, виготовляються і тестуються вироби. Лідер в області автоматики для дверей і воріт, бренд який відомий по всій Європі, виробник продукції, якість якої відповідає європейським нормам сертифікації ISO9001 – все це італійська компанія FAAC.

Як був створений завод?

Історія FAAC бере свій початок з 1965 р.. Її засновник – Джузеппе Маніні, саме він вперше використав гідравлічний привід для автоматизації відкриття воріт. Так народився підземний привід 750 – родоначальник продукції FAAC, перша автоматична система управління воротами, яка і зараз славиться своєю якістю та довговічністю. Компанія і сьогодні продовжує вдосконалювати цю технологію, знаходячи їй різне застосування.

Подальший розвиток

У період з 1975 по 1984 роки виробництво стає цілим індустріальним процесом і здатне підтримувати високі стандарти якості. Першим виробом випущеним в системі серійного виробництва стає модель «402», яка мала великий вплив на поширення гідравлічної технології та автоматики для дверей. Також компанія FAAC починає вивчати нові матеріали для роботи, наприклад, клапани з поліоксиметілена (POM), завдяки яким героторний насос працює тихіше та ефективніше, ніж інші подібні пристрої. В цілому все це компанія використовує для того, щоб збільшити продуктивність та інноваційність продукції.

Компанія намагається йти в ногу з часом. Так, з’являються електронні мікропроцесорні плати управління, які охоплюють набагато більше функцій, ніж просто “Відкрити”/”Закрити”. У 1999 р. розпочинається виготовлення автоматики в сфері контролю і регулювання пішохідних потоків, використовується технологія поверхневого монтажу SMT.

Крім того, компанія не забуває про захист власних винаходів. Саме 42 міжнародних патенту, сьогодні, є підтвердженням значних зусиль і досягнень у сфері розробки та інновацій.

Сучасна FAAC – яка вона?

Сьогодні продукція FAAC відома по всьому світу, компанія істотно зросла в масштабах. “Made in Italy” (зроблено в Італії) це не просто символ на продукції це гарантія якості і унікальних технологій світового рівня в сфері автоматики, які стали доступними для всіх. Так, ціна на продукцію цілком відповідає середньоринковій вартості аналогічної, проте якість в рази її перевершує.

Саме якість є важливою відмінною рисою продукції компанії. Жодні інноваційні рішення не застосовуються без попереднього тестування і випробування безпеки. Компанія дбає про репутацію свого бренду, так вся продукція відповідає міжнародному стандарту якості UNI 8612 і європейським вимогам РЄ.

Мета компанії покращити життя своїх клієнтів, зробити його простішим і комфортнішим за допомогою технологій компанії FAAC. Використовуючи індивідуальний підхід, передові технології, надійні і функціональні рішення компанія стає все більш відомою, а продукція затребуваною у покупців.

Сьогодні компанія FAAC – це бренд зі світовим ім’ям, багатонаціональна промислова група, яка налічує 18 виробничих точок, 32 власні торгові компанії в 24 країнах і мережу дистриб’юторів в більш ніж 80-ти країнах. Завдяки використанню новітніх технологій та високому ступеню надійності, продукція користується значним попитом у споживачів, а імідж компанії незмінно на високому рівні!