З 20 по 23 листопада 2017 р. компанія FAAC Group та офіційний представник “Комфорт і безпека” організували поїздку для партнерів з України, які мали можливість відвідати головний офіс та виробництво FAAC в м. Болонья Італія. Саме на цьому заводі виготовляється основна продукція компанії: автоматика для розпашних, відкатних та гаражних (секційних) воріт, шлагбауми та боларди.

Так, представники компаній змогли наочно побачити як відбувається весь процес виробництва продукції FAAC, починаючи від виготовлення, збірки та тестування. Особливої уваги заслуговує лінія виробництва. Так, майже уся лінія автоматизована, на ній працюють роботи, що є значною перевагою, оскільки впливає на швидкість, якість та точність збору продукцію. Проте, певні процеси також можуть виконувати люди. Тестування та перевірка якості також відбувається безпосередньо на заводі. Так, партнери змогли відвідати відділ контролю якості, та на власні очі побачити як відбувається процес тестування нового шлагбауму FAAC 614. Даний шлагбаум буде доступний на українському ринку в другому кварталі 2018 року.

Для представників та партнерів FAAC був організований технічний семінар по всьому асортименту продукції FAAC та Genius. Відвідувачі цього семінару змогли дізнатися про новинки, переваги та особливості автоматики продукції.

6-682x600
faac_4

Цікавим та приємним бонусом стала поїздка в Музей Ferrari в Модені. Надсучасний музей, де представлені унікальні автомобілі і експонати, так чи інакше пов’язані з діяльністю Ferrari. Адже компанія FAAC дбає не лише про навчання та удосконалення знань представників своєї компанії, але й про їх всебічний розвиток.

Компанія “Комфорт і Безпека” та усі партнери  щиро вдячні компанії FAAC Group за чудову організацію та насичену програму зустрічі. Усі залишились під великими враженнями від поїздки. Ми змогли не лише більш детально ознайомитись з продукцією FAAC та Genius, але й дізнатись про новинки та наочно побачити як відбувається процес тестування продукції.

Більш детально про поїздку у нашому фотозвіті.