З 27 по 30 жовтня у виставковому комплексі Одеського порту пройшов сімнадцятий міжнародний архітектурно-будівельний форум, в рамках якого відбулася виставка будівельних технологій та матеріалів BuildTech 2016.

Офіційний представник компанії FAAC і Genius ТОВ «Комфорт і безпеку» разом з партнером і представником в Івано-Франківську компанією «Гефест» прийняли спільну участь у виставці «Фестиваль ковалів 2016» в травні. Завдяки Олександру Клочко нам вдалося ознайомити жителів Івано-Франківська та гостей міста з повним асортиментом доступних продуктів компанії FAAC Group, представленим на ринку України.

DSC09233

Протягом виставкових днів вдалося завести багато ділових контактів, а також представити шановній одеської публіці весь спектр продукції італійського виробника кращої автоматики для воріт і дорожньої інфраструктури FAAC Group.

 

І хоч організатори виставки орієнтували її в більшій мірі на фахівців будівельної галузі, нам вдалося достукатися і до потенційних споживачів наших продуктів і послуг.

 

Підводячи підсумки, стало зрозуміло, що багато будівельних організацій і приватні покупці, які планують будівництво в сезон 2016-2017 років, цікавилися принципами роботи, а також надійністю автоматичної продукції FAAC Group.

 

Ці аспекти виявилися корисні нашій компанії для більш точного розуміння споживача, його потреб та побажань. Стало зрозуміло, що в цілому, споживач з Одеського регіону має загальне розуміння потреб у спрощенні власного життя, але часто не замислюється про пошук конкретних рішень, які в нашій Країні порівняно, наприклад, з країнами Західної Європи, не так популярні і, в якій -то ступеня, менш відомі.

 

Аналізуючи підсумки виставки, традиційно відкриває будівельний сезон, хочеться відзначити, що не дивлячись на нестабільні економічні чинники, клієнти і партнери позитивно дивляться в майбутнє, а наша компанія, завдяки виставці, вже знайшла нових партнерів і кінцевих клієнтів.

 

Хотілося б подякувати організаторам BuildTech 2016 за якісну і дуже важливу роботу виконану ними роботу. Також висловлюємо величезну подяку нашому партнеру в Одеському регіоні – компанію ТОВ «Бон-Технік», і особливо її Директора Тушинского Валерія, бажаємо йому стрімкого розвитку і всіляких успіхів в просуванні продукції FAAC Group.