У північній частині Італії між річками Савена і Рено розташована прекрасна Болонья. Це місто має велике історичне спадщину, яка налічує близько 2500 років. Через багато століть, до нашого часу Болонья донесла неперевершений середньовічної колорит.
Але багатовікове спадщина абсолютно не заважає цьому місту знаходиться в авангарді світової технічної революції, адже саме тут влаштувалася штаб квартира світового розробника і виробника автоматичних систем FAAC Group.
Ми дуже вдячні FAAC Group за спеціальне запрошення відвідати виробництво і науковий кампус компанії, а також взяти участь в тестуванні нового революційного продукту, але про це, мабуть, далі.

Болония

Знайомство з виробництвом почалося з відвідин робочих стенд. Далі, було відвідування самого виробництва, де була показана робота автоматизованих стендів контролю якості.Зрозуміло, виробничий цикл закінчується конвеєром готових виробів. А також, розподільним складом. Далі, пішов Дослідницький кампус компанії. 

Там знайшлося цікаве заняття для наших інженерів, яким показали новітню автоматичну систему для відкатних воріт, якій лише належить вихід з виробничих стін.

З гордістю, зауважу, що компанія Комфорт і Безпека в числі перших в світі партнерів отримає даний пристрій! Це нова версія Genius Blizzard. 

Наші фахівці єдині в думці – за цією автоматикою – майбутнє. Ще раз щиро дякуємо нашим партнерам за теплий прийом і за змістовний діалог, а також за демонстрацію виробництва і новітніх зразків продукції.